На допомогу здобувачам вищої освіти

Національна рамка кваліфікацій. Додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р.

Педагогічна Конституція Європи

Профстандарт вчителя початкових класів, вчителя ЗЗСО і вчителя з початкової освіти Міністерство науки і освіти України від 29 грудня 2020 року

Концепція нової української школи, 2016 р.

Професійний стандарт на групу професій “Викладачі закладів вищої освіти” 2021 р.

Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах (2014 3.10. Самостійна робота студента )

Положення про наукове товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського національного лінгвістичного університету

Зміни до наказу по студентському складу філологічного факультету освітіх технологій

Порядок проведення та оцінювання мкр, заліків та іспитів в умовах дистанційного навчання (під час зимової сесії 2023/ 2024 н. р. в умовах воєнного часу)